Наречений доньки колишнього розвідника ГРУ Сергія Скрипаля Юлії загадково зник.

Цю інформацію повідомили у виданні Daily Mirror.

На думку представників ЗМІ, зникнення нареченого Юлії Скрипаль Степана Вікеєва може підтвердити інформацію про те, що чоловік безпосередньо пов'язаний зі спецслужбами.

Як повідомляє видання, Вікеєв був членом організації "Інститут сучасних проблем безпеки", яка близька до Федеральної Служби безпеки Росії.

Популярні новини зараз

Могилевська скинула не тільки вагу, але 20 років віку – виглядає як дівчинка

Ольга Фреймут вперше показала розкішну квартиру в центрі Києва: "Прискіпливо займалася дизайном"

Львівські маршрутники з'їхали з глузду: мінус 50 гривень

Показати ще

"Його (нареченого Юлії, – ред.) ніхто не бачив. Він ніби зник з лиця землі. Є дві версії: або він з самого початку був пов'язаний з російськими спецслужбами, чи його матір – вона дуже багата – кудись відвезла його, і тепер він живе новим життям" розповів знайомий Викеева

Також за словами знайомого, мати Вікеєва недолюблювала Юлію Скрипаль.

Нагадаємо, Росія продовжує цинічне для всього світу розслідування з приводу "витоку персональних даних" отруйників Скрипаля, офіцерів ГРУ так званих Олександра Петрова та Руслана Боширова.

На днях стало відомо, що ФСБ затримала співробітника прикордонної служби в Північно-Західному регіоні, який, як передбачається, "злив" інформацію про переміщення за кордон співробітників ГРУ Олександра Петрова та Руслана Боширова.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", все більше нових подробиць спливає про ймовірних отруйників екс-шпигуна Сергія Скрипаля, які зайвий раз доводять причетність офіцерів ГРУ до злочину в Солсбері.

Також портал "Знай.uа" повідомляв про те, що стали відомі нові подробиці у справі про отруєння колишнього співробітника ГРУ Сергія Скрипаля в Солсбері. Так, підозрюваний в отруєнні "Петров", справжнє ім'я якого Олександр Мишкін, під час навчання у військово-медичної академії імені Кірова в Санкт-Петербурзі працював офіціантом в бістро "Гарсон".