Євросоюз відмовив Терезі Мей у повторних переговорах щодо Brexit. Таке рішення зазначено в підсумковій заяві ЄС на саміті в Брюсселі.

Про це йдеться на офіційній сторінці Європейського союзу у Twitter, зокрема у заяві прес-секретаря Єврокомісії Міни Андрєєвої.

"Ми можемо додати роз'яснення до вже узгоджених результатів переговорів, але нові неможливі. Не буде юридично обов'язкових нових зобов'язань, покладених на ЄС", - сказала Андрєєва.

Раніше повідомлялося, що прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей хоче відновити переговори з Євросоюзом щодо Brexit. Глава Єврокомісії заперечує можливість повторних переговорів. Юнкер переконаний, що досягнута угода по Brexit є найкращим.

Популярні новини зараз

Свинина зустріне великодні свята різким подорожчанням: скільки доведеться віддати за шашлик

Нова пошта повідомила про зміни в оплаті посилок: списуватимуть автоматично

Лікар показав українцям, як заражається більшість людей: "Антитіла не назавжди"

Юний Андрійко залишився без ніг через скажену електричку і мріє лише про одне: "Це страшно, коли тобі 17"

Показати ще

На саміті в Брюсселі Євросоюз також закликав активізувати підготовку до Brexit на всіх рівнях. Зокрема в ЄС заявили, що чекають від Великобританії чітких намірів та подальших кроків. А також, що вони готові до усіх непередбачуваних дій. При цьому там висловили готовність налагоджувати максимально тісні відносини з Лондоном відразу після виходу Великобританії з ЄС 29 березня 2019 року.

Офіційні переговори між Лондоном і Брюсселем щодо виходу Британії з ЄС почалися в червні 2017 року. За рік до цього на референдумі щодо питання Brexit у Великобританії перемогу з результатом 51,9% отримали противники євроінтеграції. Сам Brexit повинен пройти 29 березня 2019 року.

Нагадаємо, що прем'єр Великобританії Тереза Мей в черговий раз жорстко висловилася про Brexit. Так, Мей вважає, що у її стратегії виходу Британії з складу Європейського союзу немає альтернатив.

"Знай.ua" писав, що Тереза Мей скасувала вирішальне голосування за Brexit. Мей активно проводить переговори зі своїми міністрами, щоб вирішити проблему.

Також "Знай.ua" писав, що Мей заборонила британцям навіть думати про референдум, країна лютує, уряд розвалюється на шматки.