Зазвичай доброзичливо налаштований Папа Римський несподівано виступив із гострою промовою та критикою, спрямованою у бік вірян.

Папа Римський
Папа Римський

Про це повідомляє Reuters.

У повідомленні йдеться, що Папа Римський Франциск під час святкової Різдвяної служби в соборі Святого Петра у Ватикані дорікнув людей в жадібності, закликавши прихожан задуматися про переоцінку важливості матеріальних благ.

Популярні новини зараз

55-річну жінку невідомий зіштовхнув з перону під потяг метро і втік: запам'ятайте це обличчя

61-річний водій помер за кермом після порятунку пасажирів: "відчував" смерть і висадив до ДТП

33-річний шеф-кухар забив татуюваннями майже все тіло за 2 мільйони гривень: "Найболючіше в попі"

Юну вчительку молодших класів забили під час пробіжки, тужить вся школа: "Школярі спустошені"

Показати ще

"Давайте запитаємо самі себе: чи дійсно мені потрібні всі ці матеріальні об'єкти і складні засоби для життя? Чи можу я обійтися без усіх цих непотрібних доповнень і жити більш простим життям?", - заявив понтифік.

Окрім того Папа підкреслив, що в той час, як одні люди вважають володіння матеріальними цінностями сенсом життя, мають усе в надлишку і прагнуть до ще більшого, багато інших залишаються поза межею бідності та без засобів на виживання - навіть без хліба.

Нагадаємо, Ватикан фактично визнав нову Православну українську церкву. Повідомлення було опубліковано на інфо-сторінці Римсько-католицької церкви від імені їх керівників. Головою обрано митрополита Епіфанія.

Епіфаній
Епіфаній

Інформацію підтвердив у Facebook і керівник прес-центру колишньої УПЦ КП Євстратій Зоря.

"Фактично це знак того, що згідно з порядком екуменічного діалогу з Православними Церквами в силу канонічного визнання Вселенським Патріархом Варфоломієм Української Церкви та її Митрополита — ця Церква набуває для Ватикану суб'єктності", - написав він.

Раніше Знай.uа писав про те, що Папа Римський Франциск нещодавно здивував світ епатажною заявою щодо сексу, однак на цьому він, очевидно, вирішив не зупинятися і прокоментував гомосексуальні стосунки, які є досить поширеними у сучасному суспільстві.

Папа Римський
Папа Римський

Про це пише DW з посиланням на відповідну заяву Папи.

У повідомленні йдеться, що Папа Римський Франциск вважає, що гомосексуалізм є віянням моди.

Також Знай.uа повідомляв, що кошти для гуманітарної допомоги українцям, потерпілим від війни на Донбасі, були зібрані католицькими церквами Європи.