У Вахтангівському театрі Москви оголосили про рішення прибрати з репертуару виставу "Бенефіс", головну роль в якій багато років грав 96-річний народний артист СРСР Володимир Етуш.

Про це у четвер, 31 січня, повідомляють російські ЗМІ.

У повідомленні йдеться, що причиною стало самопочуття літнього актора. 

Відомо, що художній керівник театру Рімас Тумінас і директор Кирило Крок визнали, що такі заходи - "не просте рішення".

Популярні новини зараз

Заробітчанка привезла з Італії смертельний коронавірус, під загрозою вся Україна

ПриватБанк відповів на важливе питання про кредитний ліміт

Отямилася, коли витягали органи - дівчина раптово "воскресла", ледь не ставши донором мимоволі

Почалося: місцеві жителі обірвали життя розміщеного на карантин хлопця

Показати ще

Вони додали, що спектакль "Бенефіс" був поставлений за п'єсою Надії Птушкиной "Поки вона вмирала" Володимиром Івановим. У театрі відзначають, що спектакль "весь цей час щомісяця йшов при повних аншлагах". Головну роль у виставі виконував народний артист СРСР Володимир Абрамович Етуш.

"На превеликий жаль, Володимиру Абрамовичу, який у минулому році відсвяткував своє 95-річчя, стало важко грати цей тригодинний спектакль. Ми, безумовно, не хочемо піддавати зайвому навантаженню улюбленого нами і, без удаваної скромності, усією країною Володимира Етуша", - пояснюють в театрі.

Також керівництво театру зазначає, що не хотіло б "ставити глядачів в положення, коли кожен показ вистави може бути в останній момент скасовано або замінено через погане самопочуття артиста, як це неодноразово відбувалося останнім часом".

Нагадаємо,  59-річний радянський актор Андрій Харитонов, відомий завдяки фільмам "Овод", "Таємниця чорних дроздів", "Людина-неведимка", бореться зі смертельним захворюванням. 

Як повідомляв раніше Знай.ua,  мертвим у ліжку виявлено сина вірменського класика кіно, сценариста і режисера Амо Бек-Назарова.

Вже літнього сина основоположника вірменського кінематографа виявили без ознак життя у власному ліжку. Причини смерті поки що невідомі.

Також Знай.ua писав про те, що  відомий радянський кінорежисер, актор та продюсер 83-річний Юрій Кушнерьов помер у Москві.