Все своє маленьке життя Крістофер вірив, що дуже хворий, тому що так говорила мама. Коли йому було всього 11 днів від народження, Кейлін Боуен-Райт заявила, що у нього алергія на молоко. І це був тільки початок.

Мешканка Техасу настільки турбувалася про здоров'я свого восьмирічного сина Крістофера, що постійно думала, що він чимось хворий. Через свої підозри вона викликала швидку допомогу 323 рази, щоб сина госпіталізували і "вилікували".

"Вона плакала, говорила, що Крістофер ніколи не буде ходити, і що тепер треба вчитися піклуватися про дитину-інваліда", — розповідає батько хлопчика Райн Крайфорд.

Оскільки батьки були розлучені батько малюка жив окремо. Він намагався домогтися опіки над сином, суддя кожного разу відмовляв йому в правах, нарікаючи за недостатню турботу про здоров'я дитини. Ніхто не міг повірити, що рідна мати готова залікувати здорового малюка до смерті.

Популярні новини зараз

Оля Полякова звернулася до психолога через серйозну кризу у сім'ї: "Діти тримають"

Євген Комаровський жорстко "пропісочив" невакцинованих українців: "Для багатьох ця осінь стане останньою"

"Це шоу себе вичерпало": Лілія Подкопаєва кинула виклик Ксенії Мішиній на "Україна має талант"

Андре Тан одягнув Катю Осадчу у вузькі сукні, від вагітного животика жодного сліду: "Спадщина предків"

Показати ще

За все життя маленького Крістофера не виявляли ніяких захворювань, крім застуди і їй подібних. Але мати не довіряла медицині і постійно вважала сина хворим. Більш того, через помисливості Кейтлін, дитина пережив 13 складних операцій, які дійсно нашкодили хлопчикові.

Тричі він ледь не помер від постоперационой інфекції. Хлопчик пересувався в інвалідному кріслі, дихав за допомогою кисневої маски, харчувався через зонд, вшитий в стравохід.

У Крістофера "діагностували" букет спадкових хвороб, і навіть рак. На лікування останнього мама стала збирати гроші з допомогою благодійних організацій. Їй вдалося зібрати вісім тисяч доларів, на які хлопчика і прооперували.

Зупинити мати вдалося лише тоді, коли вона стала в чергу на отримання донорських органів для сина.

Підключилася місцева служба захисту дітей. Крістоферу призначили додаткове обстеження, і виявилося, що хлопчик може дихати без маски, їсти, як всі. Він не відчуває ні нападів задухи, ні втоми і взагалі здоровий.

"Вона щиро вважала, що хлопчик просто помре без всіх цих трубок та ін'єкцій", — зазначає слідчий Кімберлі Мейфілд.

Зараз Кейлін заарештували за жорстоке поводження з дитиною, а Крістофер перебуває під наглядом соціальних служб. Роки, проведені в лікарнях, позначилися на розвитку дитини. Він помітно відстає. І найголовніше — глибоко впевнений, що смертельно хворий і скоро помре.

"Він трохи від цього не помер. І тепер йому треба якось з цього виходити. Це все жахливо, жахливо...", — говорить батько дитини Райн Крайфорд.

Батько Крістофера почав кампанію зі збору коштів, щоб повернути опіку над сином.

Нагадаємо, в сім'ї Наффи і Рашелі Голдман народилася дівчинка з жахливими аномаліями. Вона народилася сліпою, глухою, з розщепленням хребта, і неможливістю дихати самостійно. Подружжя зацькували, бо дитину з аномалією не дозволили вбити.

Як повідомляв портал "Знай.uа", 7-річний хлопчик втратив частину мозку, він не тільки вижив, а й розвивається відповідно до віку.

Також "Знай.uа" писав, батьки поховали дочку живцем. Вони були переконані, що в неї вселилися злі духи і хотіли врятуватися від неї.