Дружина принца Гаррі Меган Маркл зараз займається благодійними організаціями не тільки у Великобританії, але і в Канаді, де проживає разом з чоловіком та маленьким сином Арчі.

Так, у Ванкувері герцогиня Сассекська стала гостею відразу в двох організаціях: центр Downtown Eastside women's Centre і об'єднання Justice for Girls. Там Маркл поспілкувалася з кураторами за програмами проти буллінгу, расизму та захисту прав жінок.

Меган Маркл у Ванкувері
Меган Маркл у Ванкувері

Меган Маркл у Ванкувері
Меган Маркл у Ванкувері

Крім того, в цей час принц Гаррі вирішує питання щодо складення повноважень старших членів королівської сім'ї.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 3 липня: неприємні сюрпризи, перешкоди у кар'єрі та несподівані витрати – прогноз для всіх знаків Зодіаку Пенсії з 1 липня 2025 по-новому: як будуть нараховуватися бали та як це вплине на розмір пенсії Банки ліквідують, а гроші згорять: фінустановам дозволили не повертати вклади клієнтам ТЦК висунули нову вимогу: стосується водіїв – відмова не приймається
Показати ще

Так, після термінового сімейного "саміту" в палаці Сандрінгем королева Єлизавета II вирішила відпустити у вільне плавання герцога і герцогиню Сассекских.

Нагадаємо, принц Вільям зіпсував життя Гаррі і Маркл? Перед зустріччю з Єлизаветою II з'ясувалася правда.

Як повідомляв портал "Знай.uа", Меган Маркл займеться озвучкою Disney: принц Гаррі замовив слівце за дружину, відео.

Також "Знай.uа" писав, що батько Маркл виступить проти рідної доньки в суді: "Щоб зробити боляче Меган".