Український художник Андрій Петренко висміяв у мережі обвал рубля в Росії після того, як стало відомо про те, що США мають намір ввести "пекельні санкції".

Про це повідомляють ЗМІ.

На ілюстрації зображено "войовничий" рубль із пов'язкою. Це символ того, що російська валюта зазнає поразки.

"Банки ще народять!" - підписав художник карикатуру, викладену на сторінці проекту Kе? в Twitter.

Разом з тим варто відзначити, що Російській валюті пророкують найграндіозніший обвал за всю історію. Все пов'язано з введенням чергових санкцій США проти Росії. Дана міра однозначно обвалить курс російського рубля до долара.

Так, експерт Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин зазначив, що майбутнє російської національної валюти буде залежати від того формату санкцій, який обере США.

"Обговорюють різні варіанти: від повного блокування російських банків до можливості рефінансування російського зовнішнього боргу. У будь-якому разі введення санкцій призведе до падіння російського рубля. Однак глибина падіння буде залежати від того, наскільки серйозними будуть санкції по відношенню до російським банкам і до можливості рефінансування російського зовнішнього боргу", - зазначає експерт.

Рішення, за його словами, буде стосуватися неможливість рефінансування зовнішнього російського боргу. Само собою, від цього російська економіка дуже постраждає, а рубль при цьому досягне свого історичного мінімуму.

"Хоча не думаю, що це призведе до дефолту. Росія орієнтована на експорт сировини , і виходячи з цього, тільки по базі її експортного потенціалу, вона зможе частково погасити ті борги, які є. Але падіння рубля буде дуже велика", - пояснює економіст.

Крім того варто додати, що аналітик Анна Кокорева зазначила, що Російський рубль ризикує перейти критичну межу і знизитися в ціні до історичного мінімуму. Більше того вона заявила, що катастрофа може статись вже до початку листопада цього року.

Фахівець вважає, що лише на ймовірність введення нових антиросійських санкцій США рубль відреагував падінням до дворічного мінімуму. Висновок очевидний: саме їх введення, яке навряд чи відбудеться раніше листопада, може обвалити курс рубля до 80 або зовсім до історичного мінімуму, стверджує експерт.

"Варто врахувати, що всі імпортні товари теж подорожчають, можливо, якісь покупки варто зробити зараз. Також зростуть і ціни на авіаквитки", - зазначила Кокорева.

Нові санкції США обвалили курс рубля та акції провідних російських компаній

Нагадаємо, відомий фінансист передбачив крах нинішнього світоустрою.

Як повідомляв "Знай.ua", у США опублікували нові антиросійські санкції.

Також "Знай.ua" писав, як криза в Росії зачепить нас.