У неділю, 13 травня, в Ідлібі Сирії прогримів вибух, у результаті чого загинули 12 осіб. Про це повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Згідно інформації, замінований автомобіль вибухнув біля будівлі місцевої лікарні.

За останніми даними, жертвами теракту стали 12 людей і ще щонайменше 25 отримали поранення. Внаслідок вибуху пошкоджено сусідні з лікарнею будівлі.

Кадр з місця

Популярні новини зараз
Українські пенсіонери отримають по 500 гривень "бонусу": хто у списку "літніх" щасливчиків Спіймали на вулиці та примусово відвезли в ТЦК: українцям розповіли, як себе поводити Пропонують тарифи, які неможливо знайти: абоненти Київстару отримують дивні пропозиції Як в інших країнах звикли підтирати попу і чому на нас дивляться, як на дурнів: вся справа в культурі
Показати ще

Кадр з місця

Нагадаємо, в сирійській провінції Хомс по авіабазі Шайрат знову вдарили ракетами. Система протиповітряної оборони відбила атаку.

За інформацією інформаційного порталу Al Masdar, удару завдали ізраїльські військово-повітряні сили. Урядова телестанція Сирії Al Ekhbariya зазначила, що армії вдалося збити дев'ять ракет.

Представник міністерства оборони Сполучених Штатів Ерік Пахон повідомив російським ЗМІ, що Вашингтон не має відношення до удару і "ніякої американської військової активності в цьому районі на цей момент немає".

Крім того, в Організації Об'єднаних Націй дійсно є механізм, завдяки якому можна подолати вето Росії на рішення Радбезу ООН.

Йдеться про варіант, який вперше був використаний у 1950 році під час Корейської кризи. Тоді питання, яке не могли вирішити 15 членів Ради Безпеки ООН право вето, передали на розгляд Генеральній Асамблеї ООН. Там необхідне рішення приймається двома третинами голосів "за".

За інформацією джерела, західні країни дійсно вкрай стурбовані цим питанням і ретельно шукають можливі шляхи, як обійти російське вето.

"Західні країни хочуть припинити багатомісячний параліч ООН у сирійському питанні, направивши проблему щодо застосування хімічної зброї на розгляд Генеральної Асамблеї ООН, на яку не поширюється право вето РФ у Раді Безпеки".

Однак у такого рішення є "пробіл", яким може скористатися Росія і Сирія. Його суть полягає в тому, що на відміну від резолюції Радбезу ООН, яка є обов'язковою до виконання резолюції Генасамблеї, не мають обов'язкової сили і носять рекомендаційний характер.

Дивіться сюжет про вибухи

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", українці вирішили підзаробити на путінському "Вагнері".