У Москві пройде мітинг не тільки проти обмежень в Інтернеті, тобто "Роскомнадзора", але і проти блокування месенджера Telegram. Про це у своєму ефірі повідомило "Радіо Свобода".

Акція запланована на 30 квітня. Її ініціатором і організатором виступила Лібертаріанська партія. При цьому дивно, але партії вдалося узгодити прийдешнє захід зі столичною мерією.

Мітинг пройде вже в наступний понеділок, 30 квітня. Акція запланована на проспекті Академіка Сахарова.

На сайті, присвяченому мітингу повідомляється, що "блокування Telegram – це національна ганьба". За попередніми даними, акцію має відвідати близько п'яти тисяч чоловік. Від себе організатори московського мітингу попросили учасників приносити з собою паперові літачки.

Популярні новини зараз
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування Терміново біжіть до супермаркету, поки не почалися тривалі відключення світла: що потрібно купити кожному українцеві "Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Показати ще

Раніше 13 квітня Таганским судом Москви було винесено рішення про блокування месенджера Telegram на всій території РФ. Це було зроблено за відмову передати ФСБ ключі шифрування листування користувачів.

При цьому сам засновник і власник компанії Telegram Павло Дуров заявляє, що робить все для того, щоб месенджер раніше був доступний для більшості жителів Росії.

При цьому, Роскомнадзор, намагаючись обмежити користування росіянами месенджером, заблокувало понад 16 мільйонів IP-адрес. Також були поставлені під сумнів робота на території Росії серверів Amazon і Google, IP-адреси яких відомство почало закривати у зв'язку зі спробою заблокувати роботу месенджера Telegram на території Росії.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" можливі втрати бізнесу через блокувань російськими властями месенджера Telegram можуть скласти близько 2 млрд доларів. Аналітики стверджують, що російські компанії можуть втратити 1 млрд доларів до кінця 2018 року. Ще стільки ж — Amazon і Google.

Про це йдеться в листі генерального директора компанії-розробника софта Flexbby Андрія Прокоф'єва інтернет-омбудсмену Дмитру Мариничеву.

"Це найпесимістичніший сценарій", – зазначив Прокоф'єв. У цьому випадку, на його думку, виграти від переділу ринку можуть "Ростелеком", Mail.ru Group, "Яндекс" і Microsoft.