На всій території колишнього Радянського союзу президент України Володимир Зеленський сприймається як уособлення оновлення. Чого неможливо сказати на адресу президента Росії Володимира Путіна.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це стало відомо завдяки повідомленням австрійського видання Die Presse.
"Тут — пошуки змін, там - авторитарний принцип стабільності: політичні процеси в Україні та Росії йдуть протилежними шляхами", - пише видання Die Presse.
Читай Знай.uа в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!
"На пострадянському просторі президент України Володимир Зеленський сприймається як уособлення оновлення. Це не дивно, враховуючи те, що в інших країнах при владі тривалий час стоять старіючі директора колгоспів і колишні офіцери КДБ", - зазначає журналістка Ютта Зоммербауер.
"В Росії люди Володимира Путіна роками правлять завдяки мантрі, яка полягає в тому, що тільки стабільність може сприяти розвитку країни. В Україні з часів проголошення незалежності в 1991 році все якраз навпаки: там чарівним словом є "зміни", навіть якщо вони даються дорогою ціною", - йдеться в статті.
Ця логіка допомогла і Зеленському прийти до влади, проте рішення про це прийняли виборці, а не хтось замість них. Кремлівська еліта, яка різко втрачає популярність серед населення, діє за перевіреним сценарієм і воліла б усунути будь-який критичний голос. А причин для критики достатньо: економічний застій, менталітет самообслуговування еліт, скорочення в соціальній сфері та освіті. У "керованої демократії" Росії все більше "труднощів з керуванням", додають у виданні.
Нагадаємо, Богдан розніс Кличко в пух і прах однією фразою: хто насправді керує Києвом.
Як повідомляв Знай.uа дерибан бюджету Києва на десятки мільйонів: як столичні "схемники" намагаються пролізти в "Слугу народу".
Знай.uа писав, дні Кличка закінсуються, скандальному меру приготували жорсткий вирок: "Старий хворий кіт".