Проблема слаборозвинених країн в тому, що в глобальному світі у розумної, відповідальної, утвореної і перспективної людини немає необхідності боротися за владу в рідній країні. Світ став настільки доступний і універсальний, що така людина може реалізувати себе практично в будь-якій більш розвиненій державі, де її якості та здібності будуть оцінені гідно і, відповідним чином, одразу, а не через кілька десятиліть.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЧас - це єдиний непоновлюваний ресурс, і втрачати його на боротьбу з тими, для кого політика в слаборозвиненій державі - це єдиний спосіб розбагатіти і вирватися в люди, не має, об'єктивно, ніякого сенсу.
Тому Україна опинилася в дуже складній ситуації, набуваючи свою реальну незалежність в епоху глобалізації. Найздібніші їдуть, не бажаючи витрачати життя на те, щоб створити країну для наступних поколінь, а самі підлі, жадібні, жадібні рвуться в політику і владу, вони розуміють, що відбутися і розбагатіти вони можуть тільки так і тільки тут. Вони борються за владу всіма способами і без жодних правил, вони готові вбивати за неї і вмирати, все або нічого - такий їхній вибір, але люди справи не готові або не були готові брати участь в такій безкомпромісній боротьбі. Найчастіше - вони представляють тиху більшість, але перемагала їх і все ще перемагає агресивна і радикальна меншість.
Ми, напевно, зможемо назвати не менше кількох десятків відомих людей, народжених в Україні, що стали знаменитими за її межами, але ми насилу можемо назвати кількох, що стали відомими у себе на Батьківщині.
Всесвітньо відомих бандитів, олігархів, корупціонерів, власників панамських офшорів - хоч греблю гати, але всесвітньо відомих і авторитетних бізнесменів, вчених, винахідників, письменників, режисерів або політиків за всі роки незалежності - практично жодного.
Всі, хто потрібні країні, занадто розумні й раціональні, щоб в ній залишатися, а всі, хто залишаються і лізуть у владу, там потрібні в останню чергу.
Ми стали відстійником для тих, хто не потрібен у владі у себе в країні, але вирішив «допомогти» нашим злодіям грабувати народ України, і я далекий від думок про безоплатну допомогу і жертвопринесення Україні, це не про сучасний світ.
Як розірвати це порочне коло, як зберегти країну і як бути щасливим і успішним у себе вдома, на своїй рідній землі?
Люди, тихо і часто мовчки несуть країну на своїх плечах щоденною працею, повинні взяти відповідальність в свої руки. Досить залишати політику клоунів, аферистам і дилетантам. Не можна довіряти управління країною тим, кому ми не довірили б виховання своїх дітей або управління своїми грошима. Це не складно зрозуміти, залишилося взяти і зробити. Люди справи повинні замінити у владі людей порожніх слів.
Подивіться в дзеркало і вирішіть для себе хто ви, чого хочете і що готові зробити для своєї родини і своєї країни, для майбутнього своїх дітей - це основа. Якщо є усвідомлене бажання і воля до реалізації - спосіб завжди знайдеться.
Володимир Полочанінов, член партії «Основа»
Дивіться: Україна у світовому рейтингу корупції
Як повідомляв портал "Знай.ua", позиції України в міжнародних рейтингах суттєво впали.