Військовий лікар і працівник ГРУ Олександр Мішкін (він же Олександр Петров), якого підозрюють в отруєнні екс-колеги Сергія Скрипаля, раптово виявився Героєм Російської Федерації.

Про це йдеться в матеріалах розслідування групи Bellingcat: їх співробітник, Христо Гроздєв, заявив про це на лондонській прес-конференції. Виявилося, що найвищу нагороду Мішкін отримав у 2014 році. Прес-конференцію проводили в спеціальному приміщенні комітету британського парламенту, де суворо заборонено робити фото і відео.

Так, експерти Bellingcat розповіли, як вийшли на Петрова-Мішкіна. Головною зачіпкою стало ім'я, під яким спецагент потрапив на територію Великобританії. Фахівці простудіювали кожного Олександра з відповідною датою народження, звіривши дані з московською та пітерською базою даних. Шукали до тих пір, поки не знайшли потрібну людину.

Фотографія паспорта Мішкіна була отримана від джерела. З десятків пов'язаних з Bellingcat двоє людей сказали, що з Мішкіним дуже добре знайомі. Представник групи теж побував у рідному селі офіцера. Семеро її мешканців стверджують, що знають його як відомого лікаря і Героя Росії.

Книга Марка Урбана з'явилася 4 жовтня

Журналіст ВВС Марк Урбан написав книгу про отруєний у Солсбері екс-шпигуна Сергія Скрипаля. "Справа Скрипаля" (The Skripal Files) - історія, заснована на численних зустрічах і розмовах Урбана з Сергієм Скрипалем. Книга вийде 4 жовтня", - повідомляють ЗМІ.

Що відомо про минуле Анатолія Чепіги

Руслан Боширов (справжнє ім'я Анатолій Чепіга), отримав диплом з відзнакою в Далекосхідному вищому загальновійськовому командному училищі, після чого його направили в спецназівський загін. Товариші по службі не думали, що Чепіга відрізняється особливими здібностями до практичної роботи розвідника.

Нагадаємо, соцмережі радіють викриттю "Боширова".

Як повідомляв "Знай.uа", безглузді відмазки Захарової не залишили жодного шансу отруювачам Скрипалів.

Також "Знай.uа" писав, що розкрито особистість отруйника Скрипаля Боширова.