Мільярдер Крістофер Чандлер був звинувачений в тому, що він був російським шпигуном. Тепер він подав до суду на слідчого, який висунув ці звинувачення в шпигунстві.

Крістофер Чандлер, засновник аналітичного центру, подав позов проти приватного слідчого у Вашингтоні на суму 15 мільйонів доларів. Мільярдер звернувся в суд, щоб "виправдати свою репутацію".

Крістофер Чандлер

Крістофер Чандлер, 58-річний новозеландський засновник аналітичного центру, який справив значний вплив на дебати в Brexit, стверджує, що приватний слідчий з Вашингтона, округ Колумбія, був оригінальним джерелом явно неправдивих обвинувачень про відмивання грошей, організованої злочинності і російське шпигунство проти нього і його брата Річарда, який викликав сенсацію в Лондоні на початку цього року.

Чандлер подає в суд на Дональда Берліна і його компанію Investigative Consultants, Inc на 15 мільйонів доларів США. Справа про наклеп була подана в окружний суд США в окрузі Колумбія у вересні 2018 року.

Популярні новини зараз

Юрій Нікітін розповів, як балує дружину Ольгу Горбачову: "Це дорожче за всі прикраси"

Тоня Матвієнко похизувалася подарунком від подружок: Мірзоян так не зміг

Жителі селища виявили тисячі мертвих тіл на березі річки

Вдова Кернеса Гайсинська позбулася двох "дітей" покійного мера

Показати ще

"Містер Чандлер і його брат ніколи не були шпигунами або займалися шпигунством ні в одній країні, не кажучи вже про Росію", - йдеться в судовому процесі.

Річард Чандлер

У позові стверджується, що Берлін, зображуючи себе досвідченим слідчим з хорошими джерелами, обманював клієнтів, надаючи даремні фонові звіти, які він зібрав, "пишучи непристойні історії зі свого власного уяви і соткав ці несправжні оповіді разом з манипулируемой інформацією з громадських джерел".

Згідно з позовом, до Берліну звернувся радник розвідки принца Альберта з Монако, щоб провести контрольну перевірку Чандлеров в 2002 році, коли брати жили в Монте-Карло. У позові стверджувалося, що Берлін намагався обдурити принца, випустивши сфабрикований звіт. У ньому, як стверджується, були включені деталі, підняті дослівно з старих газетних статей, знайдених в Інтернеті, в той час як інші подробиці, стверджує позов, були створені під впливом застарілих шпигунських романів".

Нагадаємо, Китай намагався знищити США з допомогою однієї деталі. Знахідка чіпа шокувала міжнародне співтовариство.

Як повідомляв "Знай. ua", Боширова-Чепигу зловили з шпигункою Кремля, скандальні фото. Спливли промовисті фото п'ятирічної давності.

"Знай. ua" писав, що після затримання агентів Путіна Білорусь видворить двох шпигунів. Спецслужби Лукашенко все вирішили швидко.