Замах на президента Франції Еммануеля Макрона було заплановано на 11 листопада. Група радикалів планувала використовувати в якості зброї керамічний ніж, який неможливо виявити металошукачем.

Замах група з жінки і п'ятьох чоловіків мала намір вчинити 11 листопада під час масових заходів в Парижі, які були присвячені 100-річчя закінчення Першої світової війни.

Ніж повинен був пронести 62-річний Жан-П'єр Б., житель департаменту Ізер. За задумом групи, чоловік повинен був змішатися з натовпом на масових заходах.

Після цього Жан-П'єр повинен був дочекатися підходу президента Макрона і нанести удар. За даними поліції, учасниками змови були шість чоловік віком від 22 до 62 років.

При цьому правоохоронні органи країни вели спостереження за Жан-П'єром з 31 жовтня. І підозрюваного не врятував навіть той факт, що для зв'язку з спільниками він використовував зашифрований месенджер.

У понеділок, 5 листопада група зустрілася разом біля міста Шарлевіль-Мезьєр. Вже на наступний день всіх підозрюваних затримали. Відомо, що зловмисники були прихильниками ультраправої ідеології.

Раніше повідомлялося, що скандальне розслідування замаху на Президента Франції Еммануеля Макрона набирає обертів.

У повідомленні йдеться, що у Франції затримали шість осіб, які імовірно планували напад на президента Макрона.

Повідомляється, що затримання відбулося вранці у вівторок, 6 листопада, в департаментах Ізер, Іль і Вілен і Мозель. Операція по затриманню зловмисників була організована співробітниками Головного управління внутрішньої безпеки Франції.

Нагадаємо, у Франції схопили групу озвірілих радикалів, сядуть надовго. Зловмисників виявилося шестеро.

Як повідомляв Знай. ua, оголений хлопець втягнув у скандал президента Франції. Фото президента з голим хлопцем облетіло весь інтернет.

Знай. ua писав, що Макрон поставив хрест на планах Путіна і Трампа. Президенти планували зустрітися в 100-річчя закінчення Першої світової війни.