У Нью-Джерсі, США, незабаром місцеві жителі попрощаються з цирковими виставами, для яких використовуються дикі тварини. Видано відповідний закон. Як повідомляє видання The Hill, про це заявив губернатор штату Філ Мерфі. Мерфі угледів у циркових виставах з тваринами експлуатацію та жорстоке поводження, тому у п'ятницю, 14 грудня, був підписаний відповідний закон.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЦікаво, що документ отримав назву "Закон Носі", на честь 36-річного африканського слона, який страждав артритом, але заповзятливі і жорстокі власники продовжували експлуатувати тварина і кататися разом з цирком по всій країні.
"Занадто довго дикі тварини, використовувані в цирках, терпіли жорстокі тренування, постійне утримання у в'язницях і позбавлення все, що для них природно. Ми вдячні, що губернатор Мерфі підписав "закон Носи", щоб закрити завісу такої жорстокості в нашій державі", - зазначив голова організації Гуманне суспільство в штаті Брайан Р. Хакетт.
Наголошується, що Нью-Джерсі – перший штат США, де буде діяти ця заборона.
Дикі тварини в цирках заборонені в десятках країн, у тому числі в Латвії В Україні законодавчої заборони поки немає, але шапіто з тваринами не можуть приїжджати в Київ, Дніпро, Львів, Івано-Франківськ, Черкаси, Ужгород, Рівне, Луцьк, Вінницю та ряд інших міст.
Нагадаємо, "проїхались з вітерцем" - Жителі Якутії по-особливому знущалися над собаками, в справу пішов снігохід.
Також ми писали про те, що відважні мисливці врятували лося з крижаного полону – здавалося, знесиленому тварині вже ніхто і ніщо не зможе допомогти.
У Мережі набирає популярність відео, як чоловік і жінка сокирою прорубують лід і допомагають лосеві вибратися з крижаного полону на тверду землю.
Відео, як жителі шведського міста Эрншельдсвик допомогли лосеві за чотири дні набрало понад 350 тисяч переглядів на "Ютубі".
У якийсь момент вони помітили темну пляму на льоду в протоці за сусіднім островом.
Початкове припущення про більшому камені було відкинуто, коли в бінокль вдалося розглянути лося, що провалився в воду.
"Знай.uа" писав, що африканські слони більше не можуть відростити бивні – якщо раніше без них народжувалося 2-3% від популяції, то тепер кількість тварин з такою недугою складає третину.