Американські вчені за допомогою дослідження виділили особливий білок - "вбивцю" смертельного вірусу геморагічної лихоманки Ебола.

Про це повідомляють ЗМІ.

Наразі вже відомо, що виявлений ланцюг з 23 амінокислот, які порушують життєвий цикл небезпечного вірусу.

Вчені вже займаються штучною розробкою молекул, які врятують мільйони життів. Відзначається, що білок стане основним елементом при утворенні доброякісних бактерій.

Популярні новини зараз
Пенсіонери отримають підвищену пенсію: які умови Українців поставили у жорсткі рамки: почнуть обмежувати Що насправді роблять контролери з вашими лічильниками: чого боятися, а чого не варто Українцям 60+ нададуть грошову допомогу, можна запросити рідних: як подати заявку
Показати ще

Варто відзначити, що лихоманка Ебола прогриміла на весь світ практично не так давно. Проте вже встигла забрати мільйони життів. Симптомами небезпечного вірусу є висока температура, виражена інтоксикація. У період розпалу приєднується нестримне блювання, діарея, та болі у животі.

Разом з тим варто відзначити, що вчені з Університету Глазго виявили нову методику комбінованого лікування хронічного лімфоцитарного лейкозу (ХЛЛ).

Результати їх дослідження свідчать про те, що терапія на основі ібрутініба (протипухлинний засіб) у поєднанні з новим інгібітором під назвою AZD8055 дозволяє скоротити кількість ракових клітин у крові, повідомляє журнал Clinical Cancer Research.

У рамках експериментів над зразками ХЛЛ-клітин пацієнтів і мишачої моделі біологи встановили, що поєднання двох інгібіторів активує білок під назвою FOXO1, який працює в якості "молекулярного гальма", що перешкоджає розмноженню ракових клітин і викликає їх загибель.

Хронічний лімфоцитарний лейкоз або лейкемія — різновид раку кров'яних тілець, що вражає лейкоцити. Хвороба найчастіше виникає у людей старше 60 років.

Клінічна картина захворювання варіюється від пацієнта до пацієнта: деякі не потребують лікування, в той час як в інших розвивається стійкість до хіміотерапії.

Використання ібрутініба в якості препарату дозволило придушити збільшення популяції ракових клітин в організмі

Однак проблема в тому, що ХЛЛ-клітини вміють адаптуватися до препаратів, постійно мутують і, отже, стають стійкими до ібрутінібу, позбавляючи пацієнтів можливого порятунку.

Інноваційний комбінація методів лікування допомагає знизити здатність ХЛЛ-клітини адаптуватися до лікування, яке вражає клітки в двох місцях, а не в одному.

"Наші результати важливі, тому що демонструють новий терапевтичний підхід для лікування пацієнтів з тяжкою формою лейкемії", — повідомляє автор дослідження Еллісон Мічі (Alison Michie).

Нагадаємо, українці масово понесуть ліки назад.

Як повідомляв "Знай.ua", у 2000-річної мумії виявили смертельну хворобу, яка атакує сучасних людей.

Також "Знай.ua" писав, що Супрун дала поради, як боротися з небезпечною хворобою.

10 Фактів про вірус Ебола