Це тварина в астрології відіграє дуже важливу роль. Сьогодні ми розповімо все, що потрібно знати про це Новий рік.

У Китаї ця тварина символізує достаток. Згідно китайської астрології, Свині - реалістичні і прагматичні. Де інші знаки Зодіаку можуть коливатися, Свині будуть рішучими.

Свині люблять розваги, щедрі до своїх друзів і піклуються про них. Вони також дуже працьовиті, завжди знаходять мотивацію для роботи.

Вони високо цінують влада, тому якщо з'явиться можливість, вони скористаються шансом зайняти статусну позицію.

Популярні новини зараз
У "Резерв+" з'явилась "мітка ухилянта": як виправити свої взаємовідносини з ТЦК ТЦК буде безпощадним до цих жінок: кому загрожують штрафи на рівні з чоловіками Не бери слухавку: шахраї дзвонять саме із цих номерів - і ти вже в їхній пастці Сивина - не перешкода: почалася активна мобілізація українців похилого віку, де знадобляться дідусі 60+
Показати ще

У китайському гороскопі кожен рік присвячений окремому тварині.

Згідно з легендою, небесний Нефритовий Імператор хотів поділити час на 12-річні цикли і вибрати по одній тварині, яке охороняло б цикл. Тварини змагалися в тому, хто швидше досягне Небесних Воріт.

Найважливішим кольором для святкування китайського Нового року, є червоний.

Кажуть, що в стародавньому Китаї був звір на ім'я Нянь, який на початку року виходив з підпілля і лякав людей, харчуючись худобою і дітьми. Люди жили в страху, але з часом навчилися обманювати звіра. Він боявся трьох речей - червоного кольору, вогню і шуму.

У багатьох китайський Новий рік асоціюється з великою кількістю феєрверків.

Їх було настільки багато, що Пекін навіть ввів 13-річний загальнонаціональну заборону на них з-за побоювань з приводу безпеки і забруднення повітря.

Але виконати цей указ було складно, тому його пом'якшили на національному рівні. Хоча в деяких провінціях він ще зберігся. Наприклад, у Гонконгу є злочином запускати феєрверки та петарди.

Китайці прикрашають будинки яскраво-червоними та золотими полотнами з символом «Фу». Вважається, що вони приносять удачу, щастя і процвітання.

Японія, Корея, Монголія, Тибет і В'єтнам історично заснували свій календар на традиційному китайському місячно-сонячному календарі, де місяці координуються місячними циклами.

Сьогодні місячний Новий рік відзначають в усьому світі. Лондон, Сан-Франциско і Сідней стверджують, що у них - найбільші свята за межами Азії.

Нагадаємо полярне сяйво – одне з тих дивовижних чудес природи, заради якого варто вилазити з-під теплої ковдри і відправитися в подорож.

Як повідомляв портал "Знай.uа" чоловік побудував казкову мишачу село в своєму саду.

Також "Знай.uа" писав, ця традиція, ще до недавнього часу поширена в Чорногорії.

Так, якщо у сім'ї з якихось причин не вистачало хлопчиків, одна з дочок на все життя ставала вирджиной.

Дивіться: Майже півтора мільярда осіб по всьому світу відзначили китайський Новий рік