Міжнародна група вчених розрахувала мінімальний розмір міжзоряного корабля.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це повідомляють ЗМІ.
Наразі вже відомо, що вчені проектували корабель при намірах його постійному перебуванні у космосі на протязі тисяч років. Крім того екіпаж корабля складатиметься із кількох поколінь колоністів.
Відзначається, що якщо політ у наближені до Землі космічні об'єкти займуть у космонавтів кілька років, то подорож до інших галактик потребує неймовірно багато часу.
Дослідники розраховували розміри корабля, виходячи з того, що він буде протягом 6,3 тис. років рухатися зі швидкістю 200 км / с. Згідно їх концепції, такому кораблю буде потрібно екіпаж як мінімум з 98 осіб.
При цьому вчені відзначають, що неабияку проблему складає і їжа, якою повинні будуть забезпечуватись десятки людей на зорельоті.
З огляду на, що сухі запаси продовольства не були б життєздатним варіантом, оскільки вони будуть псуватися протягом століть подорожі, корабель і екіпаж повинні були бути обладнані для вирощування власної їжі, що у свою чергу викликає питання про розмір корабля майбутнього.
"Чим важче супутник, тим дорожче його запускати в космос. Тоді, чим більше / важче космічний корабель, тим складніше і більш ресурсоємним буде рушійна система. Кількість продуктів, яке ми можемо виробляти, безпосередньо пов'язане з площею поверхні всередині корабля, що, в свою чергу, пов'язано з чисельністю населення на борту", - пишуть дослідники.
Разом з тим варто відзначити, що завдяки космічному телескопу Hubble астрономи отримали нові знімки крижаних гігантів Урана і Нептуна.
Стало відомо, що на Урані стала яскравіше полярна шапка з хмар, а на Нептуні помітний темний шторм.
Крім того відзначається, що на північному полюсі Урану доволі добре видно гігантську область білого кольору, яка ймовірно, може бути довготривалим штормом і очевидно утворилася через сезонні змін до атмосферних потоках.
На знімку Нептуна видно темний антициклон, що з'явився в південній півкулі планети. Це четвертий антициклон, який спостерігає Hubble.
Нагадаємо, наука про космос може змінитися.
Як повідомляв "Знай.ua", позаземне життя можливе, NASA навіть розповіло де.
Також "Знай.ua" писав, що вчені поділилися унікальним відео Землі через 250 мільйонів років.
Земля: Біографія планети. Фільм National Geographic