Для жінок з індонезійського племені дані, втрата коханої людини супроводжується ритуалом, пов'язаних з фізичним болем.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПісля смерті близькиї, дівчата і жінки ампутують верхню половину пальців на руці, пише
Згідно давньої традиції, відрізання пальців заспокоює дух померлого і символізує біль втрати. В деяких випадків дівчаткам-немовлям відрізають пальці власні матері.
І хоча індонезійська влада заборонила проведення болезненнего ритуалу під назвою "ікіпалін" кілька років тому, багато літнії жінок продовжують дотримуватися традиції, про що свідчить нестача пальців на руках.
Плем'я чисельністю 250 000 чоловік живе глибоко у високогір'ях Папуа-Нової Гвінеї. Ученим досі невідомі витоки виникнення самого ритуалу, і чому він зачіпає тільки жінок. Чоловіки не калічать себе.
Тим не менш ікіпалін завжди припадає на період втрати і зазвичай проводиться іншим близьким членом сім'ї.
Для ампутації верхньої частини пальця індонезійці використовують заточені камені. Однак у деяких випадках тубільці туго перев'язують кісточки, щоб перервати кровообігу. М'язи і нерви вмирають через нестачу кисню, процедура полегшує ампутацію.
Відкриту рану припікають, щоб уповільнити кровотечу, а ампутовану частину або спалюють, або закопують у спеціальному місці.
В 2016 році фотограф Ті Хан Лінь чотири дні прожив з народом дані і фотографував їх щоденний побут. Крім хворобливого ритуалу відрізання пальців, його здивувала традиційний одяг місцевих чоловіків під назвою "котека", що в перекладі означає "піхви для пеніса".
Котека виготовляють з місцевого гарбуза. Плід висушують, а потім надягають для захисту статетивих органів. Спочатку антропологи вважали, що котеку носять для демонстрації сексуального майстерності. Однак, як виявилося, чоловіки з племені дані використовують його у звичайному житті в якості одягу.
На початку 1970-х років індонезійський уряд запустив проект. Влада хотіла прищепити чоловікам з племені любов до шортів.
Але план провалився, і місцеві чоловіки до цих пір носять гарбуз замість шортів.
Нагадаємо, навіщо індонезійці раз в три роки викопують мерців.
Як повідомляв портал "Знай.uа" незвичайне святкування Нового року або "Свята весни" пройшло на південно-заході Китаю в минулий четвер.
Також "Знай.uа" писав, сотні чоловіків і жінок проткнули металевими предметами власні особи в рамках барвистого параду на індонезійському острові Борнео.