Німецька фотограф Макс Ляйтнер подорожує по всьому світу і знімає незвичайну архітектуру. Незвичайна естетика будівель стала його захопленням ще в ранньому віці.

За останні десять років фотограф об'їздив США, Азії і Європи. Його інтересами є міське середовище, архітектура і активний спосіб життя. В кожному місті він намагається знайти незвичайні місця та знайти їх приховані архітектурні особливості.

Популярні новини зараз

Леонід Кравчук у реанімації підключений до ШВЛ - ЗМІ

Водіям насторожитися: українців на дорогах ловитимуть по-новому, докладний список

Марина Боржемська поцілувала маленьку копію Узелкова: "Спасибі, що вибрала мене"

"Холостячка" Ксенія Мішина втерла ніс Еллерту, поки вранці його будить вже інша: "Тільки вона могла"

Показати ще

Для зйомки свого нового проекту "Оманливі лінії" Макс Ляйтнер вибрав Варшави, яка знаменита своєю різноманітною архітектурою, що відображає багату багатовікову історію міста.

У створенні неймовірних знімків взяв участь міський фрираннер Бенні Грамс. Це допомогло фотографу по-новому показати цікаві будівлі, створити оптичні ілюзії і трохи спотворити перспективу.

"Нас всюди оточують цікаві лінії, і у фотографії мене завжди приваблювала можливість досліджувати це оточення. Використовуючи сучасну архітектуру, направляючи глядача, а іноді і вводячи його в оману, я можу перетворювати буденне картину і формувати новий візуальний образ. Створюючи абстрактні композиції та маніпулюючи цими лініями, можна змінити сприйняття простору. Ми приїхали у Варшаву, щоб спробувати розсунути межі сприйняття і, звичайно, віддати належне чудовій сучасній архітектурі цього міста", - пояснює фотограф.

Нагадаємо, шпигун Всесвіту показав фото гігантській космічній метелики. Космічне агентство опублікувало приголомшливий знімок туманності, в якій формуються зірки.

Як повідомляв Знай. ua, у мережі з'явилося фото "закривавленою" Кончіти Вурст. Епатажна травесті-артист показав в мережі нове фото, яке налякало фоловерів.

Знай. ua писав, що NASA сфотографували відчайдушного космічного самогубця. Цей затяжний процес розпаду астероїда більш відомий як YORP-ефект.