3 вересня Авіація Повітряних сил Збройних сил України повернулася в
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це стало відомо з повідомлення УНН з посиланням на прес-службу
У повідомленні також додали, що в авіаційному показі взяв участь особовий склад та авіаційна техніка Повітряних сил Збройних сил України, яка була представлена літаками (Су-27, Су-27 УБ і військово-транспортним літаком Іл-76МД).
Під час змагань військовий льотчик Повітряних Сил Збройних Сил
Крім того, пілотаж в його виконанні в третій раз визнаний кращим на міжнародному авіапоказі CIAF - 2018 у Чехії.
До слова,
Про це повідомив командувач морської піхоти генерал-майор Юрій Содоль.
За його словами, командир бригади і його заступники вже визначені, зараз вони знаходяться в пункті постійної дислокації формування.
Як уточнює ЗМІ, мова йде про село Дачне, яке розташоване в Біляївському районі приблизно в 30 кілометрах від Одеси. Спеціально для морських піхотинців в Дачному створюється військове містечко сучасного зразка - з гуртожитками поліпшеного типу для військовослужбовців-контрактників, гуртожитком для офіцерського складу, спортивно-оздоровчим комплексом, медичною частиною.
Зараз в структурі командування нараховуються бригади морської піхоти, артилерійська, три окремих батальйону морської піхоти, реактивний артилерійський полк.
Згідно з планом реформування Військово-морських сил України, поділ ВМС на морське командування і командування морської піхоти було зроблено на початку 2018 роки для оптимізації управління окремими напрямками.
За словами генерал-майор Содоля, зараз зона відповідальності морської піхоти України - від Маріуполя до Болграда в Одеській області, близько тисячі кілометрів Азовського моря і більше 1,7 тисячі Чорного моря.
Разом з тим варто відзначити, що за статистикою, за останні півроку з ЗСУ звільнилося 11 тисяч офіцерів і контрактників, ще 18 тисяч має звільнитися до кінця цього року.
Відзвітувавшись про це, в Міноборони додали: відтік військовослужбовців провокує в першу чергу "погіршення матеріального становища" військових.
При цьому військові вказують на цілий букет проблем, які і довели їх до бажання повернутися до цивільного життя, навіть не дивлячись на те, що війна триває.
"Фактори різні, більш особисті. І ще те, що по два роки без ротації на командирських посадах важко... Ну і здоров'я", - розповіла Вікторія Дворецька, заступник командира роти в батальйоні "Айдар".
Ще один боєць вказує, що його турбує термін мінімального контракту.
"Хочу відпочити хоча б місяць-два, а там видно буде... Хоча в перспективі повернення бентежить і те, що зараз мінімальний контракт - рік. А я не готовий місяцями перебувати не в передовій, а в ППД. Що ж стосується "маленької" зарплати - всі нормальну зарплату ставлять на друге місце. Набагато більше їх турбує ставлення до бійців і відсутність відбору кадрів", - скаржиться він.
Українські військові відсвяткували День Незалежності під музику та обстріл бойовиків.
Нагадаємо,
Як повідомляв
Також