Після того як суд відсторонив Уляну Супрун від обв'язків міністра охорони здоров'я кілька тонн медикаментів залишились заблокованими на складах МОЗ України. Документи підписати нікому, а потрібні препарати прибувають й надалі на склад. У деяких - термін зберігання 27 днів.

На складах знаходиться тентів на сотні тисяч доларів, які необхідні для вживлення в серця пацієнтів.

Працівники підприємства говорять про те, що кожного дня прибуває багато ліків, частину із яких Уляна Супрун встигла розподілити між медичними закладами ще до відставки, але інша частина - так і лишилась без підпису міністра.

Популярні новини зараз
Сергій Притула не зміг зняти гроші з благодійного рахунку і віддав свої пів мільйона: "Який я тоді волонтер" Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки" Євген Кошовий з "Кварталу 95" ледь не розревівся, виїхавши до Варшави: "Нікуди повертатися" Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене"
Показати ще

До Уляни Супрун позивається радикал Ігор Мосійчук. Він звернувся до суду із заявою про те, що саме перебування Супрун на чолі міністра охорони здоров'я порушує його право на лікування та охорону здоров'я. Він аргументує це тим, що Супрун парламент не обирав. Політик також заявив про те, що на суді він надасть докази. Проте варто зазначити, що депутати лікуються у спеціальній лікарні, яка підпорядковується Державному управлінню справами, а не МОЗ.

Суддя Каракашьян постановив, що Супрун забороняється виконувати будь-які дії, що направлені на реалізацію повноважень міністра охорони здоров'я. Проте, коли відомі політики виступили на захист Уляни Супрун, суд опублікував роз'яснення, у якому йшлося про те, що міністр не має права ходити на засідання Кабінету міністрів, а також приймати рішення, що напряму стосуються роботи міністерства.

У цього суду за плечима багато постанов, які викликають питання з боку звичайних громадян, активістів та політиків. Наприклад, цей суд поновив Романа Насірова на його посаді, якому інкримінували розкрадання держказни на суму 2 млн гривень, або повертав на роботу неатестованих міліціонерів, або забороняв Майдан.

Варто зазначити, що під час проведення судової реформи, цей суд потрапив у список органів, які мають бути ліквідовані.

Також цікавим є те, що коли розпорядженням МОЗ Катерина Амосова була відсторонена від виконання службових обов'язків ректора Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця, адмінсуд вирішив, що тільки вона може очолювати цей ВУЗ.

Уляна Супрун невигідна держсистемі, бо представляє інтереси народу. За її правління відбулися найбільші зміни в МОЗ, наприклад, медична реформа, яка зараз набирає все більших обертів.

Нагадаємо, Супрун болісно відреагувала на своє відсторонення.

Як повідомляв портал "Знай.uа", у суді пояснили, чому їй не місце на посаді міністра.

Також Знай.uа писав, що Поршенко прокоментував відсторонення Супрун.