29 жовтня у столиці біля Верховної Ради та Кабміну відбудеться акція протесту проти звуження прав та гарантій працівників освіти. Хвилю обурення викликали правки, які подали депутати фракції "Голос" до законопроекту "Про повну загальну середню освіту".

Основними вимогами за даними сайту vseosvita є:

  • Збереження надбавок та доплат педагогам. Зокрема, за вислугу років, престижність педагогічної праці, перевірку зошитів, завідування кабінетом, класне керівництво, вчене звання, науковий ступінь.
  • Можливість роботи за безстроковими трудовими договорами для працівників пенсійного віку.
  • Скорочений робочий час для педагогічних працівників;
  • Добровільність сертифікації для педагогічних працівників.

Раніше лідер партії Громадський рух "Рідна країна" Микола Томенко на своїй сторінці у Facebook назвав профільне міністерство "Міністерством ліквідації науки і освіти":

"Складається враження, що молоді й креативні грантожери не читали Конституцію, Закони про "Про освіту", "Про вищу освіту", "Про оплату праці", Кодекс законів про працю. Цинізм цього шкідництва у сфері гуманітарної політики посилює й плач "молодих реформаторів" на свої малі зарплати. Мовляв, трактористи у літній період отримують 70-80 тисяч гривень, а очільники міністерства лише 30-40! А от вчителі і викладачі та студенти, на думку бідних урядовців, жирують! Нагадаю, що середня зарплата в освіті нині складає 7-8 тисяч гривень на місяць. Переконаний, що громадськість мусить висловити свою позицію і запобігти програмі знищення української освіти та науки!".

Популярні новини зараз
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати
Показати ще

Нагадаємо, Микола Томенко: Закон про Київ, 5 застережень від "Рідної країни".

Як повідомляв Знай.ua, Микола Томенко: найліберальніший уряд світу в Україні - і як з ним боротися?

Знай.ua писав, Микола Томенко: як слуги народу для себе недоторканність залишили.