Для наближення так званого миру між Україною і Російською Федерацією на саміті у французькій столиці канцлер Ангела Меркель і президенти Еммануель Макрон, Володимир Зеленський та Володимир Путін узгодили — обмін полоненими до кінця 2019 року, встановлення реального режиму припинення вогню і часткове відведення військ на Сході України до березня. Однак, що насправді стоїть за цими договорами?
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяНа ці питання спробували відповісти журналісти німецького видання Bild, повідомляє УНІАН.
За словами журналістів, на зустрічі українського і російського лідерів у понеділок атмосфера була холодною. З певної точки зору у Зеленського і Путіна є деякі спільні риси. Вони тезки, обидва невисокого зросту, мають юридичну освіту і раптово з'явилися в політиці своїх країн з нізвідки.
"І ще дещо об'єднує двох президентів: вони обидва обдаровані актори. Різниця в тому, що Зеленський звик демонструвати свої навички в театрі і кіно. А Путін віддає перевагу іншій сцені – світовій політиці. Роками володар Кремля обманює нас!", - йдеться в статті.
Видання нагадує, що Росія вже більше п'яти років підживлює війну в Україні. Спочатку вона окупувала Крим за допомогою таємної операції, а потім відправила танки і війська на Донбас. В результаті загинули понад 13 тисяч українців. Путін бреше. Кремль досі заперечує свою причетність до війни. Його пропаганда наполегливо називає її "внутрішнім українським конфліктом".
"Потрібно, щоб війська Москви повністю вийшли з окупованої частини Донбасу, а Україна отримала контроль над кордоном", - сказав виданню український посол у Німеччині Андрій Мельник.
Нагадаємо, "ріжки" Зеленського, "туалетний" конвой Путіна та інші жарти українців про саміті в Парижі.
Як повідомляв Знай.uа серце не витримало: у мережу злили останні фото Юрія Лужкова перед смертю.
Знай.uа писав, параноя Путіна і бюджетна машина Зеленського: на чому приїхала "нормандська четвірка" на саміт у Парижі.