У неділю, 7 жовтня влада Індонезії оголосила, що за останніми даними, кількість загиблих внаслідок землетрусу і цунамі в країні досягла 1763 осіб. При цьому зниклими безвісти вважаються близько 5 тисяч осіб.

Про це заявив речник агентства з надзвичайних ситуацій країни.
Кількість зниклих безвісти в рази більше, ніж раніше влада повідомляла, адже наслідки землетрусу виявилися гіршими, ніж оцінювалося раніше.

Досі невідома точна кількість загиблих і чиновники продовжують збирати інформацію. За словами представника агентства, найбільше людей пропало в районах Балароа і Петобо, які сильно постраждали.

У місті Палу, яке дуже сильно постраждало від стихійного лиха та інших містах з-під завалів продовжують витягувати тіла загиблих. При цьому шансів знайти живих вже практично не залишилося.

Популярні новини зараз

Зірка "Вагітна в 16" трагічно пішла з життя, через 4 місяці після загибелі коханого: "Пам'ятайте і моліться..." 

"Пірнання в ополонці - дешеве позерство": українець зруйнував головний міф Водохреще і назвав гідну альтернативу

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Юну вчительку молодших класів забили під час пробіжки, тужить вся школа: "Школярі спустошені"

Показати ще

"Це десятий день. Було б дивом знайти когось живим", - заявив керівник пошуково-рятувального агентства Індонезії Мухаммад Сиуаги.

Вже у четвер, 11 жовтня, в країні припинять пошукові операції. Про це заявили в агентстві з надзвичайних ситуацій.

Раніше повідомлялося, що на постраждалій частині острова Сулавесі місті Палу вже викопана величезна братська могила. Розмір ями, призначеної для поховання, має розміри 10 на 100 метрів. За словами місцевого командувача армією, перші похорони вже пройшли. В цій могилі захорони в тому числі 545 людей, тіла яких привезуть з однієї місцевої лікарні.

Нагадаємо, жертв цунамі в Індонезії поховають у величезній братській могилі. Жертвами стихії в Індонезії стали більше тисячі осіб.

Як повідомляв "Знай. ua", відразу три стихійні лиха атакували нещасний острів. Місцеві фахівці вважають, що виверження вулкана - це пряма реакція на землетрус.

"Знай. ua" писав, що в мережі показали, що залишилося від Індонезії.