Журналіст улюбленого видання президента РФ "Комсомольская правда" Дмитро Стьопін переконаний, що після прийняття в Україні закону про забезпечення функціонування української мови як державної, вплив російської мови на території України суттєво зменшитися.

Стьопін вважає, що в Україні втрачається "російська ідентичність" і цьому процесу немає опору. У своєму істеричному припадку він навіть придумав термін "криптобандеровцы".

"Два роки тому я придумав термін «криптобандерівці». Об'єктивно, переважна кількість громадян України все влаштовує в житті: військові дії на Донбасі, напад на ветеранів, проспект Бандери, тотальна українізація, істерика про "російської агресії", - вважає путінський пропагандист.

Кореспондент "Комсомольської правди" стверджує, що його термін широко розійшовся, а "деякі в Україні навіть їсти не можуть від слова "криптобандерівець", тому що чують за собою.

Популярні новини зараз
Зростання пенсії з 1 жовтня: у Мінсоцполітики пояснили, кому варто розраховувати Лукашенко докладеться до російської могилізації: вже дав добро Якими будуть наслідки ядерного удару, експерт знайшов порятунок для українців: "Буде некритичним і несмертельним" Гречка, сіль, овочі стрімко дорожчають: українцям підказали 10 способів економії на їжі, можна зберегти 30% грошей
Показати ще

Степину здається, що після двох років істерії і всупереч загальній критиці з ним почали поступово погоджуватися. Він навіть стверджує, що на півночі України, в Шостці Сумської області працівники великого військового підприємства вийшли на вулиці і вимагали завантажити завод військовим замовленням.

Нагадаємо, снайперша-черниця воює проти українських військових на Донбасі. Як саме жінка потрапила до бойовиків на схід України, досі невідомо.

Як повідомляв "Знай. ua" путинским найманцям дали 48 годин, щоб забратися геть: вся країна затамувала подих - наслідки можуть бути катастрофічними. Повстанці ЦАР наказав військовим забратися з території.

"Знай. ua" писав, що Путін готує новий удар для України. У Кремля "підгорає" з-за Азовського моря.