Міжнародний валютний фонд (МВФ) відмовив Україні у новому транші через скасування Конституційним судом статті про незаконне збагачення. Про це заявив журналіст Юрій Бутусов на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook .

"Міжнародний валютний фонд переніс терміни надання чергового кредиту Україні в 500 млн. доларів. Це очевидна реакція на рішення Конституційного суду України про скасування статті 368−2 Кримінального кодексу про незаконне збагачення державних службовців", — написав Бутусов.

Також він припустив, що "діру в бюджеті перекриють за рахунок платників податків".

"Недоторканність народних депутатів, недоторканність чиновників чинної влади обійдеться Україні дуже дорого — це підрив довіри наших західних партнерів, це конкретні гроші — багато мільйони доларів, які втратять українські платники податків, які тепер будуть спрямовані на отримання дорогих грошей", — впевнений журналіст.

Популярні новини зараз
Які електроприлади "тягнуть" найбільше - зараз це дуже важливо знати ДПС вже готова списати ваші гроші: кому готуватись до примусового стягнення Українцям виплатять по 10 800 гривень на особу: хто отримає нову допомогу Подорожчає одна з критично важливих комунальних послуг: який тариф хочуть встановити
Показати ще

При цьому він додав, що "Україна буде брати дорогі кредити в комерційних банках, випускати облігації з високою прибутковістю, тобто витрачати в 3−4 рази більше коштів".

МВФ отказал Украине в новом транше из-за отмены статьи КК о незаконном обогащении - дыру в резервах НБУ покроют за счет...

Geplaatst door Юрий Бутусов op Maandag 18 maart 2019

Як відомо, 26 лютого Конституційний суд визнав недійсною статтю про незаконне збагачення, яку прийняли у 2015 році. У своєму рішенні судді написали, що закон порушує презумпцію невинності.

Міжнародні партнери також дали свою оцінку скасуванню статті про незаконне збагачення. Вони стверджували, що відчувають себе обдуреними, як і український народ.

Нагадаємо, що міжнародна організація Transparency International шокувала заявою щодо України. Виявляється, українці ризикують втратити безвізовий режим з ЄС після скасування відповідальності за незаконне збагачення.

Як повідомляв портал Знай.uа, глава Нацбанку Яків Смолій розповів, що під час роботи місії МВФ в Україні обговорювалося скандальне рішення КСУ, однак сторони так і не прийшли до єдиного рішення з цього питання.

Також портал Знай.uа писав, що у Національному антикорупційному бюро (НАБУ) розповіли, на скільки тепер можна сісти за незаконне збагачення.