Відомий український бізнесмен, політичний оглядач і кандидат на посаду київського міського голови Андрій Пальчевський розповів про те, як може відбутися зустріч президента України Володимира Зеленського у "нормандському форматі".

Відповідна заява прозвучала в інтерв'ю Пальчевського для 112. Відео з'явилося на каналі в YouTube.

"Ми розуміємо, що всі ті, хто критикував керівництво країни, не тільки президента, але і всіх, тому що стало модно і тренд такий буде зберігатися. Я, як людина, якого хвилює доля вітчизни нашої, вирішив особливо не нападати. У нас три варіанти рішення подій: перемога на умовах України, програш на умовах Росії і трацькийський стан – ні миру, ні війни, а армію розпустити", - зазначив політичний експерт.

Андрій Пальчевський, скріншот з відео
Андрій Пальчевський, скріншот з відео

Він зазначив, що подібна ситуація вже була сто років тому в 17-18 році.

Популярні новини зараз

Всього у два кліка: в мережі показали, як можна відстежити поширення у світі нового коронавірусу

Коронавірус вже в Києві? "Бориспіль" заполонили сотні китайців, яких бояться чіпати навіть медики

На Львівщині спалах таємничих смертей, гірше за чуму: чому молоді та щасливі українці відправляються в могили

Через сім років терпіння Кароль зробила сенсаційне зізнання про свого чоловіка: "Він був змушений... "

Показати ще

"На переговорах прозвучала думка про те, що Мінський формат не відповідає сподіванням нашого президента про те, яким чином повинна здійснюватися деокупація. Взаємної довіри між нашими лідерами немає. Я один з тих людей, який вважає, що у Зеленського вистачить чарівності, щоб Путіна направити в русло хоча б початку взаємного руху один до одного", - вважає експерт.

Він уточнює, що на його думку, Володимир Путін не піде на українські умови, тому що це "деморалізує жителів "ЛНР" і "ДНР" і росіян, які сприймають Путіна, як жорсткого лідера.

"На умовах України, якщо президент Зеленський буде наполягати на тому, щоб виводити "розбійників", відновлювати кордон, тобто вводити туди не тільки українську поліцію, але і суд, інші елементи держави, тоді виникає колізія. Я думаю, що навряд чи в цей раз вдасться вирішити це питання", - пояснив Пальчевський.

Нагадаємо, Пальчевський намацав точку "G" у Януковича, а всі "задоволення" отримав Зеленський.

Як повідомляв Знай. ua, Пальчевський показав найгірший сценарій для Зеленського.

Також Знай. ua писав, що Пальчевський назвав реальний рейтинг Зеленського.