Міжнародна група вчених заявляє, що потрібно вже сьогодні звернути увагу на проблему, поки не сталися зміни в харчовому ланцюжку, і не стало занадто пізно. За словами фахівців, підвищений вміст вуглекислого газу в атмосфері призводить до того, що океан починає поглинати цей газ у великих розмірах.

Про це стало відомо завдяки повідомленню видання CNN.

Раки, фото: edition.cnn
Раки, фото: edition.cnn

За інформацією вчених знижується рівень pH до Тихого океану– простіше кажучи, він окислюється. Вчені помічали це раніше, але тепер виявили, що окислення води призводить до проблем ракоподібних. Згідно з новим дослідженням, у крабів Dungeness в "кислій" воді розчиняється частина раковини і відповідно, пошкоджуються сенсорні органи.

"Якщо крабів вже зачепило, нам дійсно потрібно переконатися, що ми приділяємо достатньо уваги різним компонентам харчового ланцюга, поки не стало занадто пізно", - розповіла автор дослідження Ніна Беднарсек, старший науковий співробітник дослідження прибережних вод Південної Каліфорнії.

Популярні новини зараз

"Збільшила до 5 розміру?",- Ані Лорак блиснула розкішним бюстом в глибокому декольте

У родині Комарова зі "Світу навиворіт" довгоочікуване поповнення, вже відома стать малюка

У центрі Києва батько гуляв з мертвим сином у візку: не помітив

Львів'янка народила у 12 від власного брата і приголомшила Україну зізнанням: "Втомилася, їду до Польщі"

Показати ще

Нагадаємо, з темних глибин океану вирвалося неймовірне чудовисько: бачить все без очей.

Як повідомляв Знай.uа жахливий монстр оголосив полювання на людей: один з найнебезпечніших видів на Землі живе на дні річки.

Знай.uа писав, вчені заговорили про лютого хижака в морських глибинах: бояться навіть білі акули.