Будівництво "Північного потоку-2" суперечить європейським нормам і шкодить безпеці України, Польщі та інших країн регіону.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяТаку заяву зробив прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький в інтерв'ю Іnteria.pl.
"Треба відверто визнати: дві потужні країни, з яких одна є світовою наддержавою – Росія, а інша, Німеччина – четвертою економікою світу, вирішили побудувати газопровід. Ми вважаємо, що це суперечить європейським нормам. Ми також вважаємо, що це суперечить запевненням про безпеку для цієї частини світу, України і Польщі, і є проявом егоїзму".
За його словами, в цьому питанні потрібні союзники, які будуть "відверто піднімати це питання".
Нагадаємо, міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас заявив, що не вважає політичним проектом "Північний потік-2". Про це він розповів під час спільної прес-конференції з Павлом Клімкіним.
Зокрема, міністр зазначив, що в Німеччині розглядають Північний потік-2 виключно як бізнес-проект, адже в його будівництві беруть участь дуже багато компаній.
"Що стосується нашої активності щодо "Північного потоку". Ми не вважаємо його політичним проектом, а проектом, у якому задіяно багато європейських підприємств, не тільки з Німеччини", - заявив Маас.
Раніше портал писав, що швейцарский суд кантону Цуг скасував своє рішення про накладення арешту на акції "Газпрому" в "Північний Потік" і "Північний Потік - 2".
Це також підтвердила компанія "Нафтогаз України". Про це повідомив у четвер комерційний директор "Нафтогазу" Юрій Вітренко, передає УНН.
"Своє рішення про заморожування активів" Газпрому ", оскільки вони не знайшлися в Швейцарії, суд Швейцарії скасував", - йдеться в повідомленні "Нафтогазу".
Як повідомляв "Знай.uа", чому Великобританія провалила Brexit і що буде далі.
Також "Знай.uа" писав, що Зеленский Тимошенко і Ляшко розповіли, як після виборів повернуть Донбас.