В російському місті Тушино, у відділенні "Сбербанка" стався збройний напад. Невідомий взяв у заручники кількох людей.

Про це пише Telegram-канал Mash.

На місці працює поліція.

Чоловік захопив заручників вранці, після відкриття відділення. Його цілі та вимоги наразі невідомі.

Популярні новини зараз
Соціальні виплати, пільги та субсидія виплачуватимуться за новими правилами у 2025 році Цивільних братимуть до війська без мобілізації: залучать ТЦК та рекрутингові центри Не субсидія і не пільги: українці отримають окрему допомогу на комуналку Пенсіонерам виплатять доплати до дня народження: отримають до 10 тисяч гривень
Показати ще

До поліцейських вже приєдналися співробітники Росгвардії.

Наразі іншої інформації немає, всі деталі з'ясовуються.

Нагадаємо, у Москві 31 серпня була знайдена друга за місяць валіза з тілом жінки.

Як повідомила представниця управління СК по Москві Юлія Іванова, загиблій жінці було на вигляд 18-25 років; на її тілі не знайдено слідів насильства. Валіза була виявлена біля паркану на алеї Кремлівських курсантів на південному сході Москви.

Як повідомляв портаз Знай.ua, 1 вересня, в популярному столичному університеті сталася кривава НП: в одному з гуртожитків першокурсник влаштував різанину.

У повідомленні столичної прокуратури йдеться, що інцидент стався в Національному авіаційному університеті. Близько першої години ночі на вулиці Ніжинській новоспечений студент намагався потрапити до гуртожитку. але на вході між ним та іншими студентами, що живуть там, розгорівся конфлікт, і хлопця відмовилися пускати всередину.

Також Знай.ua писав, що у неділю ввечері, 9 вересня, в Парижі на набережній Луари невідомий чоловік накинувся на перехожих з ножем.

За інформацією видання La Parisien, поранення різного ступеня тяжкості отримали семеро людей, четверо з них знаходяться у лікарні в критичному стані, за їхнє життя борються медики. Інформації про загиблих не надходило.