Мережу сколихнула новина про кількість жертв лихоманки в Таїланді.

Як повідомив УНН з посиланням на Анадолу, кількість жертв лихоманки денге в Таїланді зросла до 80.

хвороба

Варто згадати, що ще з січня 2017 року в 27 регіонах території було зафіксовано близько 60 тисяч випадків лихоманки денге.

Згідно статистичних даних, кількість інфікованих в цьому році значно перевищує минулорічні показники.

Популярні новини зараз
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: час покінчити з мотлохом у голові та справах настав Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання Заплатять усі, але один раз: чому українцям почали надсилати додаткові квитанції на газ
Показати ще

До слова, за останні дев'ять місяців в Україні офіційно зафіксували 645 спалахів різних інфекційних і вірусних захворювань. Для порівняння: у минулому році зареєстрували лише 175.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Центру громадського здоров'я українського МОЗ.

лікарки

"Внаслідок 645 спалахів захворіли 6 083 людини, в тому числі 4 285 дітей. Із 645 зареєстрованих спалахів визначено: кору - 493, сальмонельозу - 46, гострої кишкової інфекції невизначеної етіології - 33, ротавірусного ентериту - 30, вірусним гепатитом А, ОКИ встановленої етіології - по 20, шигеллеза - 2 і дифтерії - 1",

- повідомили у відомстві.

Співробітники Центру відзначають, що за 39 тижнів 2018 року спалахи захворювань медики зафіксували в абсолютно всіх українських регіонах. Найбільше заражених у Львівській області (100 випадків), далі в рейтингу йде Одеська (71 випадок) і Волинська (70 випадків).

Спалахи інфекційних захворювань зареєстровані у Львівській області - 7, Тернопільській - 4, Івано-Франківській - 3, у Вінницькій - 2, Волинській, Донецькій, Кіровоградській, Чернігівській областях і р. Києві - по 1. З 21 спалаху виявлено: кору - 15 випадків гострої кишкової інфекції (ГКІ) - 4, сальмонельозу та ротавірусного ентериту - по 1 випадку. За тиждень внаслідок інфекційних спалахів захворів 151 осіб, в тому числі 112 дітей", - розповіли в Центрі.

Як повідомили представники українського Міністерства охорони здоров'я, пік захворюваності припаде вже на жовтень, і зачепить епідеміологічний сезон цілих півроку - аж до травня 2019.

Нагадаємо, у вівторок, 2 жовтня, відразу п'ятьом людям поставили діагноз "сибірська виразка": спалах смертельної хвороби зафіксували в Саратському районі Одеської області. Всі пацієнти потрапили до лікарні із запаленням на шкірі.

Як повідомляв Znaj.ua, райські пляжі з блакитними лагунами і білим піском колись були візитною карткою Гаїті. Зараз острів може вразити хіба що морями мусора і непроглядній убогістю. Руйнівний землетрус 2010 року забрала життя понад 200 тисяч чоловік, а без даху над головою залишилися сотні тисяч гаїтян.

Також Znaj.ua писав про те, що страшний діагноз "сибірська виразка" поставили п'ятьом людям у Саратському районі Одеської області.